Telly prodloužila spolupráci s UFC zápasníkem Jiřím Procházkou

4. 4. 2022

Televizní operátor Telly prodloužil smlouvu o marketingové a mediální spolupráci s českým MMA bojovníkem Jiřím BJP Procházkou. Telly zároveň finančně podpořila nově založenou nadaci BJP Foundation.

Telly prodloužila spolupráci s UFC zápasníkem Jiřím Procházkou

Telly s Jiřím Procházkou spolupracuje od loňského února. Procházka se od března 2021 stal hlavní tváří televize Telly pro bojové sporty, objevoval se na webu televize i v reklamních kampaních, včetně velké jarní kampaně, která právě probíhá.

Televize Telly rovněž podpořila nadaci Jiřího BJP Procházky, kterou tento profesionální MMA představil široké veřejnosti letos v březnu. Nadace se zaměřuje jednak na podporu mladých sportovních talentů, dále na podporu vážně nemocných dětí a přispívá i v rámci ad hoc projektů, nyní například poskytla finanční prostředky uprchlíkům z válkou zmítané Ukrajiny.

„Jiří Procházka je nejenom vynikající sportovec, ale nechybí mu lidský rozměr. S prodloužením marketingové a mediální spolupráce jsme neváhali. Navíc jsme rádi, že jsme mohli finančně podpořit i novou nadaci BJP Foundation,“ řekl Jan Schöppel, marketingový ředitel televize Telly.

Jiří BJP Procházka (14. října 1992) je český bojovník smíšených bojových umění (MMA) v polotěžké váze (light heavyweight, do 93 kg). V roce 2015 podepsal smlouvu s japonskou organizaci Rizin FF a je historicky prvním držitelem a obhájce titulu v polotěžké váze, který tato organizace vydala. Od roku 2020 nastupuje v UFC, nejprestižnější organizaci smíšených bojových umění. Trénuje v klubu Jetsaam Gym Brno pod vedením trenérů Martina Karaivanova a Jaroslava Hovězáka.

Jiří Procházka se nyní chystá na svůj titulový zápas. Ten se odehraje 11. června na turnaji UFC 275 v Singapuru, kde bude soupeřit o titul polotěžké váhy se současným šampionem Gloverem Teixeirou.