Telly rozšířila podporu televizí s operačním systémem VIDAA OS

21. 1. 2024

Telly rozšiřuje pokrytí svých televizních aplikací. Nově jsou k dispozici ke stažení aplikace pro televizory s operačním systémem VIDAA a televize s operačním systémem Samsung Smart TV roku výroby 2023.

Telly rozšířila podporu televizí s operačním systémem VIDAA OS

AKTUALIZOVÁNO 21.1. 2024:

Telly rozšířila dostupnost podporovaných zařízení s operačním systémem VIDAA OS. Vedle televizorů značky Hisense je nyní možné stáhnout aplikaci Telly i u dalších značek televizí využívajících tento operační systém. Jde především o televizory značek: JVC, Toshiba, Sencor, Nexus, Strong a dalších.

Aplikace Telly podporuje všechny pokročilé funkce, které zákazníci znají již z ostatních operačních systémů. Všechny odvysílané pořady se automaticky ukládají do 7denního archivu pořadů. Pořady lze spouštět zpětně od začátku, zastavit přehrávání anebo posunout vpřed. Nechybí ani možnost ukládání nahrávek až na 30 dní do kapacity 100 hodin. Všechny pořady se zároveň na domovské obrazovce přehledně řadí dle žánrů a hodnocení. Zákazníci si mohou vytvářet i vlastní seznamy kanálů.

Pro televizory Hisense s VIDAA OS je aplikace dostupná pro následující modely:

9602 2K U5 – ✔
9602 4K U5 – ✔
9900 4K U6 – ✔
72671EU 2K U5 – ✘ (bude k dispozici později v průběhu roku)
72671EU 4K U5 – ✔
6886 AU 4K U4 – ✘ (bude k dispozici později v průběhu roku)
6886 EU 4K U4 – ✘(bude k dispozici později v průběhu roku)

Pro Samsung Smart TV je aplikace nově dostupná pro televize od roku výroby 2016 až 2023.

Aplikace lze stahovat v příslušných „storech“ daných výrobců. Vedle aplikací pro televize Samsung a VIDAA má Telly i vlastní aplikace pro operační systémy LG OS, Android TV, Google TV a Apple TV. Telly lze také sledovat na mobilních telefonech a tabletech (Android a iOS/iPadOS), ve webových prohlížečích a set-top boxech. Více o podporovaných zařízeních naleznete na stránce: telly.cz/zarizeni.