Telly rozšiřuje prostor pro nahrávání pořadů na 100 hodin

1. 12. 2020

Automaticky a bezplatně pro všechny zákazníky. Televizní operátor Telly zvětšil zákazníkům internetové televize prostor pro nahrávání pořadů na 100 hodin. Rozšíření kapacity z dosavadních 30 na 100 hodin je bezplatné a týká se všech stávajících i nových zákazníků a všech programových balíčků. Délka uložení nahraných pořadů se nemění a zůstává 30 dní.

Telly rozšiřuje prostor pro nahrávání pořadů na 100 hodin

„Zvýšením kapacity nahrávání plníme přání našich zákazníků“, říká Jan Schöppel, marketingový manažer Telly. Prostor pro nahrávky je sdílený všemi čtyřmi zařízeními, které zákazník ke sledování internetové Telly registruje a využívá. Nezáleží tedy, na kterém ze zařízení si nahrávku pořídí, dostupná je pro všechny jeho aplikace. „Pokud si například zákazník nahraje pořad přes set-top box Arris, může jej potom přehrát na mobilních aplikacích, smart TV aplikacích a naopak,“ upřesňuje Jan Schöppel.

Zákazníci Telly mají k dispozici až 130 programů, z toho 79 v HD a mohou Telly sledovat na 4 různých zařízeních bez příplatku. Internetovou Telly lze sledovat ve vysoké rozlišení i v místech se slabším internetem, protože k HD obrazové kvalitě postačuje i nízká rychlost připojení od 3 Mbps.

Telly naladíte s využitím set-top boxu Arris na každém televizoru. Kromě toho lze televizi Telly sledovat na mnoha dalších zařízeních a v mnoha aplikacích. Jednou z možností jsou chytré televizory Samsung Smart TV, dále televizory se systémem Android nebo zařízení Apple TV. Dalšími možnostmi jsou počítače a internetové prohlížeče. Telly si pustíte v některém z běžných prohlížečů Firefox, Opera, Edge či Chrome a lze ji sledovat také přes mobilní zařízení (telefony, tablety) s iOS nebo Android a zařízení s Windows 10.

V nabídce má Telly tři základní programové balíčky – Telly Malý za 200 Kč, Telly Střední za 400 Kč a Telly Velký za 600 Kč, pro sportovní fanoušky pak všechny sportovní stanice Telly v balíčku Telly Sport za 250 Kč měsíčně.