Telly se slevou 30 procent pořídíte už jen do konce srpna

25. 8. 2020

Úspěšná prodejní kampaň „Kanály, o které nechcete přijít“ pomalu končí. Zájemcům o internetovou nebo satelitní televizi zbývá posledních pár dnů, aby si Telly pořídili s mimořádnou slevou 30 % na balíčky Telly Střední a Velký. Zákazníci tak mohou za dva roky, po které je sleva garantována, ušetřit více než 4300 Kč. Sleva platí pro internetovou i satelitní Telly.

Telly se slevou 30 procent pořídíte už jen do konce srpna

Televizní operátor Telly ukončí úspěšnou prodejní kampaň „Kanály, o které nechcete přijít“ s posledním srpnovým dnem.  V kampani, která odstartovala v červnu, připravil pro nové zákazníky výraznou slevu na programové balíčky, které obsahují atraktivní a prémiové televizní kanály. „Kampaní jsme oslovili mnoho zájemců a do rodiny Telly získali nové zákazníky, kteří mají k dispozici ty nejlepší sportovní kanály, známé a oblíbené dokumentární či filmové programy z naší nabídky,“ říká Jan Schöppel, marketingový manažer Telly.  „Kampaň byla velice úspěšná.  Původně jsme ji plánovali na jeden měsíc, nakonec ji necháme běžet až do konce prázdnin. Sleva 30 % se týká nových zákazníků, kteří si objednají balíček Telly Střední nebo Telly Velký, slevu jim garantujeme na celé 2 roky a platí jak pro internetovou, tak pro satelitní Telly“, upřesňuje Jan Schöppel.

Balíček Telly Střední u internetové televize obsahuje celkem 107 programů, 59 v HD a se slevou 30 % si jej nový zákazník nyní pořídí za 280 Kč, když standardní cena je 400 korun. Programový balíček Telly Velký s 129 programy, 76 v HD mohou mít nyní zákazníci za 420 Kč měsíčně namísto standardní ceny 600 Kč. Telly zákazníkům garantuje slevu po dobu 2 roků, za které ušetří 2880 Kč resp. 4320 Kč. Stejná sleva a stejná úspora platí i pro satelitní Telly. Akce s prémiovou slevou 30 % končí 31. 8. 2020.

K nejsledovanějším pořadům v nabídce balíčků Střední a Velký patří sportovní stanice Eurosport, Premier Sport a DIGI Sport, filmové programy Cinemax, CS film, FilmBox, dokumentární Discovery, Animal Planet, Travel Channel, lifestylové Fine Living Network, Food Network nebo dětská stanice Nickelodeon.