Telly začala spolupracovat s Jiřím Procházkou z UFC

23. 2. 2021

Telly podepsala smlouvu o marketingové a mediální spolupráci s českým MMA bojovníkem v nejprestižnější organizaci UFC, Jiřím „Denisou“ Procházkou.

Jiří Denisa Procházka

V nejprestižnější organizaci smíšených bojových umění na světě působí aktuálně tři čeští a jeden slovenský bojovník. Všichni do UFC vstoupili v loňském roce. Největší českou hvězdou je bezpochyby Jiří Procházka, který přišel do UFC jako šampion s titulem z japonské organizace Rizin a letos může zaútočit na titul v polotěžké váze.

Jiří Procházka se od března 2021 stane hlavní tváří televize Telly pro bojové sporty, bude se objevovat na webu televize i v reklamních kampaních. Pro letošní rok plánuje televize Telly s Jiřím Procházkou i některé speciální marketingové akce. Smlouva o spolupráci bude trvat jeden rok a počítá s případným dalším prodloužením.

„Jiřího Procházku jsme koncem loňského roku oslovili a jsme velice rádi, že nyní můžeme spolupracovat s šampionem japonské organizace Rizin, který svou kariéru skvěle nastartoval v rámci nejprestižnější organizace UFC,“ říká k podpisu smlouvy marketingový ředitel Telly Jan Schöppel.

„Za poslední doby zaznamenáváme stále větší zájem českých diváků o sledování televizních přenosů UFC. Pokud v nich nastupuje český zápasník, pak tyto duely ve statistikách svou sledovaností atakují i ty nejzajímavější fotbalové zápasy, jako bývá například vždy mimořádně sledované derby Realu Madrid a Barcelony nebo top zápasy Premier League,“ dodává Jan Schöppel.

Další souboj prvního května

„Jsem rád, že mohu spolupracovat se společností, která v České republice vysílá zápasy UFC a těším se, že zde čeští fanoušci budou moci sledovat mé zápasy, jako například prvního května s Dominickem Reyesem,“ říká Jiří „Denisa“ Procházka, jehož prvního května čeká druhý souboj v rámci UFC. Ve svém prémiovém představení v červenci 2020 se představil velmi efektně – ve druhém kole knockoutoval švýcarského bojovníka Volkana Oezdemira.

Jiří Denisa Procházka (14. října 1992) je český bojovník smíšených bojových umění (MMA) ve váze 93 kg (light heavyweight). V roce 2015 podepsal smlouvu s japonskou organizaci Rizin FF a je historicky prvním držitelem a obhájce titulu v polotěžké váze, který tato organizace vydala. V české soutěži GCF je držitelem titulu z roku 2013. Od roku 2020 nastupuje v UFC, nejprestižnější organizaci smíšených bojových umění. Trénuje v klubu Jetsaam Gym Brno pod vedením trenérů Martina Karaivanova a Jaroslava Hovězáka.

Držitelem vysílacích práv na přímé přenosy z UFC je skupina LAMA ENERGY GROUP, do které také patří televizní operátor Telly. Víceletý kontrakt na vysílací práva platí pro Českou republiku i Slovensko. Přenosy budou dostupné u operátorů Telly, T-Mobile a O2 Czech Republic, na Slovensku si je mohou naladit zákazníci Slovak Telekom a DIGI SLOVAKIA.