Telly zve na benefiční koncert pro Ukrajinu a zpřístupňuje kanál Discovery Channel HD

17. 3. 2022

Telly zpřístupnila od čtvrtka 17. 3. až do pondělí 21. 3. 2022 všem svým zákazníkům vysílání prémiového dokumentárního kanálu Discovery Channel HD. Kanál je běžně součástí vyšších programových balíčků Telly Střední a Velký. Zákazníci mohou na tomto kanále sledovat přímý přenos benefičního koncertu na pomoc Ukrajině a to v neděli 20.3.2022 od 20:10 ve městě Lodž.

Telly zve na benefiční koncert pro Ukrajinu a zpřístupňuje kanál Discovery Channel HD

Společně pro Ukrajinu

Benefiční koncert s příznačným názvem „Together with Ukraine“ se bude konat dne 20. března ve 20:10 ve městě Lodž, přímý přenos můžete sledovat na Discovery Channel HD.

Na diváky čeká celých 90 minut nabitého programu, ve kterém vystoupí největší polské a ukrajinské hvězdy, například Vito Bambino, Krzysztof Zalewski, Igo, Daria Zawiałow, Stanisław Soyka, Anita Lipnicka, Kayah, Natalia Przybysz, Maciej Musiałowski, Tomasz Ziętek, Tina Karol, Dagadana, Jerry Heil, Daria Psekho a spoustu dalších.

V průběhu večera zazní skladby současné i ty, které se natrvalo zapsaly do historie polské a ukrajinské hudby. Do projektu se zapojili významní polští herci, například Maja Komorowska, Danuta Stenka, Vanessa Aleksander, Andrzej Seweryn, kteří svými vystoupeními doplní hudební část akce.

V průběhu celého koncertu budou promítány aktuální fotky z Ukrajiny a Polska.