Telly uzavírá strategické partnerství s Nordic Telecom

30. 5. 2023

Telly uzavřela strategickou spolupráci se společností Nordic Telecom v oblasti internetového připojení a televizních služeb. Počínaje 1. 8. 2023 přecházejí všechny služby pevného internetového připojení zákazníků Telly internet pod Nordic Telecom. Ten zároveň rozšíří svou nabídku internetové televize o balíčky od Telly.

Bezdrátový internet Telly+Nordic Telecom

Proč jsme se rozhodli pro spolupráci?

Nordic Telecom je český poskytovatel internetu s více než 100 tisíci zákazníky. Stejně jako Telly poskytuje férové služby bez závazku a stejně, jako doposud i Telly, zajišťuje internetové připojení přes DSL a optické sítě pod infrastrukturou CETIN. Tyto sítě ale zároveň rozšiřuje o provoz vlastních optických sítí a vysokorychlostního internetu vzduchem v licencovaném pásmu 3,7 GHz určeném pro 5G sítě. 

Díky širším možnostem připojení budeme moci zákazníkům Telly nabídnout rychlejší a stabilnější internet pro bezstarostné sledování Telly v nejvyšší kvalitě včetně prémiové zákaznické podpory. 

My v Telly se budeme nyní plně věnovat zajištění prvotřídního televizního obsahu a rozvoji naší televizní platformy, která je již nyní hodnocena nezávislými testy jako jedna z nejlepších na českém trhu. Spoluprací zároveň přivítáme do našich řad i zákazníky Nordic Telecomu.

Co se mění pro zákazníky Telly internetu?

Pro stávající zákazníky Telly internetu bude změna velmi plynulá bez nutnosti uživatelských zásahů. Od 1. 8. 2023 přecházejí díky partnerství všechny internetové služby Telly pod Nordic Telecom. Tímto krokem se však nijak nemění stávající podmínky služeb. Aktuálně využívané internetové tarify zákazníkům zůstávají beze změny rychlosti, technologie a cenových podmínek (včetně zachování akčních cen). 

Zákazníci Telly internetu navíc získají prémiovou podporu Ajťák na příjmu, který poradí s technologiemi i veškerým nastavením. Zároveň budou mít noví i stávající zákazníci Telly internetu možnost vybrat si nový rychlostní tarif nebo přejít na jinou technologii, pokud bude v jeho bydlišti dostupná. 

Zákazníků služeb Telly televize se změna nijak nedotkne. O chystaných změnách budeme zákazníky s Telly internetem telefonicky nebo e-mailem informovat. Pro více informací nás můžete kontaktovat sami na zákaznické lince: 533 427 533.