V srpnu začínají evropské fotbalové ligy, Telly připravila pro všechny sportovní fanoušky soutěž

10. 8. 2023

V srpnu se jako již tradičně rozbíhá kolotoč evropských klubových soutěží. Pro fanoušky fotbalu připravil televizní operátor Telly soutěž, která bude probíhat do konce prázdnin.

V srpnu začínají evropské fotbalové ligy, Telly připravila pro všechny sportovní fanoušky soutěž

Evropské klubové soutěže se rozjíždí během srpna. Francouzská nejvyšší soutěž Ligue 1 začíná v pátek 11. srpna, o den později ji doplní španělská La Liga. Příznivci německé Bundesligy si počkají do následujícího pátku (18. srpna), o dva dny později startuje nejvyšší italská fotbalová liga, Serie A.

Kromě klubových soutěží vysílá Telly v přímých přenosech a s českým komentářem také Ligu mistrů UEFA, Evropskou ligu i Konferenční ligu.

Evropské ligy bude Telly vysílat živě a s českým komentářem na stejných stanicích jako loni:

Ligue 1 – Nova Sport 1, Nova Sport 2

La Liga, Bundesliga, Serie A, Liga mistrů UEFA – Nova Sport 3, Nova Sport 4, Premier Sport 1, Premier Sport 2

Evropská liga a Evropská konferenční liga UEFA – ČT Sport, Sport 1, 2

Ve středu 16. srpna se fotbaloví fanoušci mohou těšit na na finále Evropského superpoháru mezi Manchesterem City a Sevillou FC. Finále se hraje od 21.00 v Athénách.

„K začátku fotbalových lig máme připravenou soutěž. Ta začíná v pátek 11. srpna a probíhat bude do konce srpna. Každý, kdo si zakoupí libovolný balíček Sport online (na 14, 30 nebo 365 dní) bude zařazen do slosování o 10 předplacených karet Sport online na 1 rok zdarma,“ říká šéf marketingu Telly Jan Schöppel.

Sportovní balíček si můžete snadno na pár kliknutí zakoupit na stránce: https://telly.cz/sport/