Začíná fotbalová Liga mistrů i Evropská liga, divákům nabídne desítky přímých přenosů

19. 9. 2023

Fotbalové fanoušky čekají další atraktivní utkání. Už v úterý 19. září startuje skupinová fáze Ligy mistrů, od čtvrtka pak fanoušci mohou sledovat Evropskou ligu, do které se probojovala Sparta i Slavia.

Liga mistrů UEFA dospěla do finále, Manchester City vyzve v Istanbulu Inter Milán

Nejprestižnější fotbalová soutěž světa má před sebou skupinovou fázi, která potrvá až do 13. prosince. Los Ligy mistrů určil zajímavé čtveřice, například ve skupině F budou o postup bojovat Paris Saint-Germain, Borussia Dortmund, AC Milán a Newcastle. Ve skupině A pak na sebe narazí Manchester United, Bayern Mnichov, FC Kodaň a Galatasaray Istanbul.

Přenosy z Ligy mistrů s českým komentářem mohou diváci sledovat na kanálech Premier Sport 1, Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4.

V úterý 19. září mohou diváci na kanálu Nova Sport 3 sledovat duel AC Milán – Newcastle United (od 18:00 hod), na který navazuje duel FC Barcelona – Royal Antverpy. Stanice Nova Sport 4 pak vysílá zápasy BSC Young Boys – RB Lipsko a večerní Manchester City – Crvene Zveda. Na kanálu Premier Sport 2 začíná ve 20:20 hodin atraktivní utkání PSG – Borussia Dortmund.

Následující den čeká diváky dalších šest zápasů, například duel Bayernu Mnichov a Manchesteru United, který bude tento týden pravděpodobně ze všech zápasů LM tím nejsledovanějším.

„Podle našich statistik jsou klíčové zápasy Ligy mistrů nejsledovanějšími sportovními přenosy v rámci všech dostupných sportovních přenosů,“ uvedl ředitel marketingu Telly Jan Schöppel.


Začíná i Evropská liga

Ve čtvrtek 21. září začíná rovněž skupinová fáze Evropské ligy. Sparta Praha se na Letné utká s kyperským Arisem Limassol, Slavia se pak představí v Ženevě proti domácí Servette.

Zápas Slavie  lze sledovat od 18:00 na programu ČT Sport, od 20:45 hodin pak na kanále Sport 2 začíná přenos zápasu pražské Sparty.

Sportovní balíček, který obsahuje všechny zmíněné kanály, si můžete snadno objednat na stránce: telly.cz/sport.