Začíná osmifinále slavné Ligy mistrů

13. 2. 2024

Úvodní osmifinálové zápasy fotbalové Ligy Mistrů má před sebou osm týmů včetně Manchesteru City, Realu Madrid nebo Bayernu Mnichov. Čtveřice zápasů se odehraje v úterý a ve středu. V přímých přenosech je uvidíte na kanálech Premier Sport a Nova Sport.

Obhájci titulu z Manchesteru City odehrají v úterý zápas v hlavním městě Dánska s místním klubem FC Kodaň, který z účasti v nejprestižnější fotbalové soutěži světa vyřadil pražskou Spartu. Zápas začíná od 21:00 hodin na televizní stanici Nova Sport 3.

Favorizovaný Real Madrid zamíří do Německa, kde se rovněž od 21:00 hodin utká s RB Leipzig. Tento zápas uvidí diváci Telly na stanici Premier Sport 2.

Ve středu 14. února jsou pak pořadu zápasy mezi Paris SG a San Sebastian (od 20:15 hod. na stanici Nova Sport 3). Poslední čtveřici zápasů doplní Lazio Řím a Bayern Mnichov; oba soupeři se potkali před třemi lety právě v osmifinále. Tento atraktivní duel vysílá stanice Nova Sport 4 od 20:30 hodin.

Všechny čtyři zápasy uvidí diváci Telly v přímém přenosu a s českým komentářem. U žádného z nich nechybí ani předzápasové studio.

Odvety jsou naplánovány na 20. a 21. února; zbývající zápasy se pak odehrají v březnu. Finále Ligy mistrů se uskuteční v sobotu 1. června v Londýně (stadion ve Wembley).