DIGI se mění na Telly

Připravte se na celou řadu vychytávek. 1. duben přinese našim zákazníkům osvěžující změny.

Co se mění?

Nalaďte se na Telly

Jsme to stále my. Stejný tým DIGI TV se stejným vlastníkem. Naše služby posledních 5 let neustále vylepšujeme a tentokrát jde o změnu největší. S novým logem přichází řada pokrokových inovací a vylepšení, které udělají z vaší oblíbené televize svěží, moderní a sympatickou značku s lidským přístupem.

Od 1. dubna se DIGI změnila na Telly. Podívejte se, co se mění pro vás.

Jste zákazníkem DIGI TV?

Nemusíte vůbec nic dělat a váš současný balíček vám poběží stejně jako doteď a za stejných podmínek. I po konci vázanosti vaší stávající smlouvy. Věříme, že vám nová značka Telly přinese oživení a zpříjemnění zážitku s vaší televizí.

Chcete přejít na nový Telly balíček?

Objednejte si kterýkoliv z našich nových balíčků a my vám na první 3 měsíce bez dalších poplatků automaticky dáme celou naši nabídku. Nové Telly balíčky spouštíme již 1. dubna a své současné DIGI TV balíčky si tak můžete bezplatně vylepšit. Naše smlouvy jsou bez závazku a chystáme také věrnostní program s odměnami, které brzy odhalíme.

Nový vzhled faktury

Nebojte se, vaše platební údaje zůstávají stejné. Jen vám přijdou na přehlednější faktuře s možností placení přes QR kód.

Zákaznická zóna

S Telly budete mít přehled o zakoupených službách, speciálních nabídkách i odměnách. Nově zavádíme i placení kartou. O spuštění Zákaznické zóny vás budeme včas informovat.

Nový vzhled a funkce aplikací a set-top boxů

Pro všechny televizní aplikace a set-top boxy chystáme sjednocení nového intuitivního uživatelského rozhraní. S novým uživatelským rozhraním zároveň navýšíme kapacitu 30denních nahrávek. Nahrávky budou nově synchronizované napříč aplikacemi a set-top boxy. Pokud si např. nahrajete pořad na mobilu, tu samou nahrávku budete mít i ve svém set-top boxu. Součástí nového uživatelského rozhraní je i domovská obrazovka s doporučenými pořady dle hodnocení a žánrů. Důležitou novinkou je i podpora úspornějšího kodeku H.265, díky kterému se vám až o polovinu sníží datová náročnost internetové připojení u vaší internetové telky. Pořady tak budete moci sledovat ve vysokém rozlišení i na pomalejším internetu.

Satelitní Set-top box Kaon

Set-top box Kaon se automaticky zaktualizoval v noci z 31. března na 1. dubna na nový Telly firmware. Pro zákazníky se při používaní set-top boxu změní pouze logo DIGI na logo Telly. Uživatelům, kteří měli set-top box v noci vypnutý, se nový firmware stáhne automaticky při prvním zapnutí, aktualizaci nelze přerušit. V případě jakýchkoliv komplikací prosím uveďte set-top box do továrního nastavení podle návodu.

Satelitní CA Modul

Pro uživatele s CA Modulem se nemění nic a vše zůstává tak, jak jsou zvyklí.

Set-top box Arris

Set-top box Arris se automaticky zaktualizoval v noci z 31. března na 1. dubna na nový Telly firmware. Pro zákazníky se při používaní set-top boxu změní pouze logo DIGI na logo Telly. V průběhu následujících týdnů spustíme úplně nové rozhraní pro set-top box Arris s novými funkcemi, jednodušším a hezčím ovládáním.

Webportál moje.digi2go.cz

Nově můžete spravovat svá zařízení a aplikace na adrese moje.telly.cz. Napárování zůstane, jak jste zvyklí s výjimkou aplikace pro Apple TV, Windows 10 a webového prohlížeče pro sledování TV. Ty bude potřeba odebrat a nahradit novým na stránce moje.telly.cz.

Aplikace pro chytré telefony a tablety iOS a Android

Pokud máte zapnuté automatické aktualizace, aplikaci DIGI2GO ve svém telefonu nebo tabletu již nenajdete, automaticky se změní na novou a vylepšenou aplikaci Telly. Pokud máte aktualizace vypnuté, nastavíte novou verzi manuálně. Po obnovení zůstává aplikace nadále autorizovaná a není třeba se opětovně přihlašovat. V Google Play a App Store naleznete aplikaci nově pod názvem Telly.

Aplikace pro Samsung Smart TV

Pokud máte zapnuté automatické aktualizace, aplikaci DIGI TV ve své Samsung televizi již nenajdete, automaticky se změní na novou aplikaci Telly. Pokud máte automatické aktualizace vypnuté, nastavíte novou verzi manuálně. Po obnovení zůstává aplikace nadále autorizovaná a není třeba se opětovně přihlašovat. Nově naleznete aplikaci ve SmartHub pod názvem Telly.

Pro některé modely Samsung TV do roku výroby 2016 (s operačním systémem Orsay) zůstane zákazníkům nainstalovaná aplikace DIGI TV z důvodu ukončení podpory pro tyto modely TV ze strany výrobce.

Aplikace pro Android TV/Android set-top box

Pokud máte zapnuté automatické aktualizace, aplikaci DIGI TV ve své Android TV nebo v Android set-top boxu již nenajdete, automaticky se změní na novou aplikaci Telly. Pokud máte automatické aktualizace vypnuté, nastavíte novou verzi manuálně. Po aktualizaci zůstává aplikace nadále autorizovaná a není třeba se opětovně přihlašovat. Nově naleznete aplikaci v Google Play pod názvem Telly TV (Pozor, pro chytré telefony a tablety je název Telly).

Aplikace pro Apple TV

Pro Apple TV je potřeba stáhnout a opětovně autorizovat novou aplikaci s názvem Telly, která přináší řadu vylepšení. Původní aplikace DIGI TV zůstane po nějakou dobu funkční, ale nepůjde již dále aktualizovat a nebude tak moci přinášet vám všechny výhody Telly. Aplikace Telly v App Store dostupná od 1. dubna 2020.

Aplikace pro zařízení s Windows 10

Pokud máte zapnuté automatické aktualizace, aplikaci DIGI TV ve svém zařízení s Windows 10 již nenajdete, automaticky se změní na novou aplikaci Telly. Pokud máte automatické aktualizace vypnuté, nastavíte novou verzi manuálně. Po aktualizaci je třeba původní aplikaci odstranit ze seznamu zařízení na moje.telly.cz a novou aplikaci opětovně autorizovat zadáním přihlašovacích údajů. Nově najdete aplikaci v Microsoft Store pod názvem Telly TV.

Proč přejít na Telly balíčky?

Dárek: 3 měsíce NAPLNO

Ať si objednáte jakýkoliv programový balíček, na první 3 měsíce dostanete automaticky naši rozšířenou nabídku bez dalších příplatků.

Nevázané smlouvy

Život s Telly je zábava, ne domácí vězení. Pokud zjistíte, že vám současná nabídka nevyhovuje, svůj tarif můžete kdykoliv změnit.

Věrnostní program

Svých zákazníků si vážíme. Ke každému společnému výročí od nás dostanete speciální osobní dárek. Odměny představíme již brzy.

Nové TV kanály

Od 1. dubna přidáváme do nabídky Lala TV a ihned po spuštění také nový kanál CNN Prima News. Plánujeme toho ale mnohem více. U Telly balíčků máte jistotu, že budete mít tu nejaktuálnější nabídku.

Proč přejít na Telly balíčky?

Přehled balíčků

Velký

650 Kč 520 Kč měsíčně

Sleva 20 % na 2 roky

Snadno spustíte přes aplikaci Telly pro Smart TV až na 6 zařízeních (2 v ceně).

127 TV kanálů, 91 v HD

Cinemax HD
Premier Sport HD
Nova Sport 3 HD
Nova Sport 6 HD
National Geographic HD
Viasat History HD
Nickelodeon
Dorcel TV
HGTV
Film+
Minimax
Sport1

Střední

450 Kč 360 Kč měsíčně

Sleva 20 % na 2 roky

Snadno spustíte přes aplikaci Telly pro Smart TV až na 6 zařízeních (2 v ceně).

111 TV kanálů, 80 v HD

CS Film
Nova Sport 5 HD
Eurosport 1 HD
TLC
Animal Planet HD
Disney Channel
AMC
Spektrum
Sport2

Malý

250 Kč měsíčně

Snadno spustíte přes aplikaci Telly pro Smart TV až na 6 zařízeních (2 v ceně).

71 TV kanálů, 50 v HD

Nova HD
TV Seznam HD
Arena Sport 1 HD
BBC
Nasa
Sporty TV
Warner TV

Telly doporučuje