Kultovní a oceňované
seriály a filmy

Sledujte to nejlepší z filmové a seriálové tvorby.

Objednat balíček

Zábava kdykoliv a kdekoliv s HBO Max

Nyní vám už žádná novinka neunikne. Všechny filmy a seriály na HBO můžete mít totiž pořád po ruce s aplikací HBO Max. Dívejte se na mobilu, tabletu, Chromecastu, chytré televizi, Apple TV, herní konzoli či počítači. Sledujte to nejlepší ze světové i české filmové a seriálové tvorby bez přerušení, a to i offline. Stáhněte si nedokoukanou epizodu nebo film do vašeho mobilu či tabletu a pokračujte ve sledování kdekoliv a kdykoliv. Aplikaci HBO Max si můžete nyní přidat k vašemu doplňkovému balíčku HBO jen za 50 Kč.

Podzimní akce: první měsíc zdarma.
Objednejte online nebo nám zanechte kontakt a my se vám do pár minut ozveme.

50 Kč měsíčně

Chci HBO Max Chci objednat online

Oblíbené na HBO Max

Časté dotazy

Jak balíček zaregistrovat a aktivovat?

Stačí se na webové stránce HBO jednoduše přihlásit skrze poskytovatele Telly a vytvořit si uživatelský účet. Podrobný návod naleznete v sekci Podpora.

Jak se přihlásit na mém zařízení?

Ať už koukáte na počítači, televizi nebo jiném zařízení, do aplikace nebo na web HBO Max se vždy přihlásíte přihlašovacími údaji, které jste si nastavili při registraci. Stačí kliknout na možnost Přihlásit se a vyplnit vaši e-mailovou adresu a heslo.

Na jakých zařízeních lze HBO Max sledovat a jak je spravovat?

HBO Max lze sledovat na řadě různých zařízení s přístupem k internetu. Třeba počítač, telefon, tablet nebo chytrá televize. Pro zobrazení a správu zařízení, která použila váš účet, postupujte podle těchto kroků:

 1. V aplikaci nebo na webové stránce klepněte na svůj profil (vpravo nahoře), poté na ikonu Nastavení (ozubené kolečko vpravo nahoře), a přejděte na položku Zařízení.
 2. Vyberte možnost Spravovat zařízení.
 3. Klepnutím na symbol X odstraňte všechna zařízení, která již nepoužíváte nebo nevlastníte. Seznam je řazen dle data posledního použití.
Co dělat, když aplikace nefunguje?

Pokud se vám zobrazuje chybová hláška „Něco se pokazilo“ nebo kód chyby, vyzkoušejte následující:

 • Restartujte aplikaci HBO Max jejím vypnutím na telefonu, tabletu a televizi, nebo zavřením prohlížeče na počítači.
 • Přehrajte jiný seriál nebo film.
 • Aktualizujte aplikaci HBO Max přes obchod s aplikacemi ve vašem zařízení.
 • Odhlaste se a restartujte zařízení.
 • Použijte jiné zařízení nebo prohlížeč.
 • Vyzkoušejte řešení problémů na vašem zařízení.
 • Restartujte svá síťová zařízení. Odpojte modem nebo router od zdroje napájení na 30 vteřin a znovu jej zapojte. Počkejte několik minut a zkuste streamovat znovu.
V jaké kvalitě lze HBO Max sledovat?

Na vybraných zařízeních můžete sledovat různé tituly v rozlišení HD, 4K Ultra HD, HDR 10 a Dolby Vision. HBO Max automaticky přehraje zvuk i video v nejvyšší možné kvalitě dostupné pro vaše zařízení. Kvalita závisí také od nastavení vašeho zařízení a rychlosti vašeho internetového připojení.

Jak sledovat seriály a filmy na HBO Max offline?

Seriály i filmy si můžete stáhnout do telefonu nebo tabletu a sledovat je offline kdykoliv a kdekoliv chcete. Jednoduše otevřete aplikaci HBO Max v telefonu nebo tabletu, vyberte epizodu nebo film a klikněte na ikonu Stáhnout. Kliknutím na ikonu Staženo (na spodním okraji) zobrazíte seznam stažených souborů.

Na všech profilech a zařízeních můžete mít najednou až 30 stažených položek a jakmile je začnete sledovat, máte 48 hodin na shlédnutí. Poté musíte stahování obnovit nebo odstranit. Staženým položkám, které již nejsou k dispozici na HBO Max, platnost automaticky skončí.

Jak sledovat HBO Max v zahraničí?
 • Pokud cestujete do země EHP, výběr seriálů i filmů budete mít stejný jako doma. Všechny stažené položky můžete přehrávat bez omezení.
 • Pokud cestujete do země mimo EHP, kde je HBO Max k dispozici, nabídka titulů i věkové omezení se budou lišit v závislosti na vaší poloze. Všechny stažené položky můžete přehrávat bez omezení.
 • Pokud cestujete do země mimo EHP, kde HBO Max není k dispozici, nebudete moct přehrávat žádný obsah, ani se přihlásit k účtu. Vaše stažené položky můžete nadále přehrávat, pokud se k účtu přihlásíte, než vycestujete.