Digi Sport 10 HD

Žánr: Sportovní

Digi Sport 10 HD

Země: Česká republika

Zvuková stopa: CZE

DIGI Sport oficiálně skončil

Provozovatel televizních stanic pod značkou DIGI Sport ukončil jejich vysílání. O své oblíbené turnaje a utkání ale nepřijdete! Anglickou Premier League, UFC a NFL můžete nadále sledovat na kanále Premier Sport HD. Německou Bundesligu, italskou LaLigu a španělskou Serie A naladíte na stanicích Nova Sport 3 HD a Nova Sport 4 HD. A Ligu mistrů UEFA budete moct nově sledovat na Premier Sport HD, Nova Sport 3 HD a Nova Sport 4 HD.

Omlouváme se, ale tento kanál se aktuálně nenachází v žádném televizním balíčku.

Další sportovní kanály

Vyzkoušejte si Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro autorizaci zablokujeme 1 Kč, kterou do 4 dní odblokujeme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Upozornění: Součástí bezplatné periody nejsou kanály Nova Sport 3, 4, 5, 6 ani kanály Premier Sport. Pro sledování sportovních akcí si zakupte balíček Sport online a můžete fandit ihned.