Ukraina 24 HD

Ukraina 24 HD

Země: Ukrajina

Zvuková stopa: Ukrajinština

Sláva Ukrajině! Hrdinům sláva!

Zajímá vás aktuální dění nejen na Ukrajině, ale i ve světě? Nalaďte si kanál Ukraina 24 HD, kde můžete sledovat nejnovější zprávy nonstop. Stanice se zabývá politikou, ekonomikou, sportem a celebritami. Na národním zpravodajském kanálu Ukraina 24 HD najdete aktuální zpravodajství v informačních blocích, reportáže o nejnovějším vývoji na politické scéně, sportovní reportáže nebo pořady o světovém dění a showbyznysu.

Omlouváme se, ale tento kanál se aktuálně nenachází v žádném televizním balíčku.

Vyzkoušejte si Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro autorizaci zablokujeme 1 Kč, kterou do 4 dní odblokujeme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Upozornění: Součástí bezplatné periody nejsou kanály Nova Sport 3, 4, 5, 6 ani kanály Premier Sport. Pro sledování sportovních akcí si zakupte balíček Sport online a můžete fandit ihned.