Ukraina 24 HD

Ukraina 24 HD

Země: Ukrajina

Zvuková stopa: Ukrajinština

Sláva Ukrajině! Hrdinům sláva!

Zajímá vás aktuální dění nejen na Ukrajině, ale i ve světě? Nalaďte si kanál Ukraina 24 HD, kde můžete sledovat nejnovější zprávy nonstop. Stanice se zabývá politikou, ekonomikou, sportem a celebritami. Na národním zpravodajském kanálu Ukraina 24 HD najdete aktuální zpravodajství v informačních blocích, reportáže o nejnovějším vývoji na politické scéně, sportovní reportáže nebo pořady o světovém dění a showbyznysu.

Omlouváme se, ale tento kanál se aktuálně nenachází v žádném televizním balíčku.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro ověření karty si strhneme 1 Kč, kterou do 4 dní vrátíme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Ligou mistrů UEFA není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.