Ve dvou se to kouká výhodněji
Ve dvou se to kouká výhodněji

Ve dvou se to kouká výhodněji

Staňte se Telly ambasadorem a získejte až 1 000 Kč pro sebe a slevu 10 % pro kamaráda

Staňte se Telly ambasadorem

Vydělávejte s Telly

Staňte se Telly ambasadorem a za každého přivedeného zákazníka od nás dostanete odměnu až 1000 Kč.

Vydělávat s Telly teď může každý. Stačí mít aktivní Telly smlouvu bez neuhrazených pohledávek. Odměnu získáte za každého přivedeného kamaráda, který si objedná televizní balíček Malý, Střední nebo Velký. Kamarád navíc díky vám získá slevu 10 % z ceníkových cen na 2 roky.

Je to jednoduché. 

  • Zaregistrujte se jako Telly ambasador ve formuláři níže. Pozor, při registraci používejte údaje, pod kterými máte platnou smlouvu.
  • Na email vám přijde unikátní kód a odkaz na speciální registrační stránku pro vaše kamarády.
  • Pošlete odkaz svým kamarádům. Ti získají Telly s možností využít slevu 10 % na 2 roky.
  • Inkasujte svou odměnu. Na váš bankovní účet vám pošleme jednorázovou odměnu za každého přivedeného zákazníka, který neodstoupí do 14 dnů od smlouvy a řádně včas uhradí první 3 faktury. Za balíček Malý vám náleží odměna 500 Kč za balíčky Střední a Velký pak odměna 1 000 Kč. 

Chci se stát Telly ambasadorem

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Proč je Telly skvělá?

Je jednoduchá a ovládat ji zvládne každý.

Pustíte si cokoliv až 7 dní zpětně a co vás nebaví si přetočíte.

Má stabilní signál bez výpadků.

Nabídne desítky kanálů perfektním HD obrazem.

Sledujte ji až na 4 zařízeních bez příplatku.

Naladíte špičkový fotbal, hokej i fighting.

Často kladené dotazy

Kdo se může zaregistrovat do programu Telly ambasador?

Akce se může účastnit každá fyzická osoba, která má s Telly uzavřenou platnou smlouvu o poskytování služeb elektronických komunikací a v době registrace na Akci nemá vůči Telly žádné neuhrazené závazky po splatnosti.

Jak probíhá spolupráce?

Pro účast na Akci je nutná registrace ambasadora přes internetovou stránku Telly: www.telly.cz/ambasador a souhlas s Pravidly. Po provedení registrace získá ambasador jedinečný kód a z něj vytvořený jedinečný odkaz sloužící k identifikaci ambasadora. Tento bude ambasador předávat zájemcům při doporučování služeb Telly.

Jak dostanu odměnu za zprostředkování Telly služeb?

Podmínkou pro vznik nároku na provizi je uzavření smlouvy se zájemcem na základě využití jedinečného odkazu od ambasadora s tím, že zájemce neodstoupí od smlouvy do 14 dnů od jejího uzavření a řádně a včas uhradí první 3 vystavené faktury za poskytované služby.

Provize bude převedena na účet ambasadora, který ambasador uvedl na své platné smlouvě o poskytování služeb elektronických komunikací, příp. ze kterého provádí úhradu pravidelného vyúčtování za poskytované služby, nedohodne-li se s Telly jinak.

Provize se vyplácí do 30 dní od řádné a včasné úhrady všech tří faktur vystavených nově přivedenému zákazníkovi. Pokud nový zákazník objedná balíček Malý, náleží ambasadorovi částka 500 Kč. Pokud si zákazník objedná balíček Střední nebo Velký, získá ambasador odměnu 1000 Kč. 

 

 

Podléhá odměna dani z příjmů?

Vaše odměna podléhá stejně tak jako jiné příjmy Zákonu č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů: § 38g.

  1. Daňové přiznání je povinen podat každý, jehož roční příjmy, které jsou předmětem daně z příjmů fyzických osob, přesáhly 15 000 Kč, pokud se nejedná o příjmy od daně osvobozené nebo o příjmy, z nichž je daň vybírána srážkou podle zvláštní sazby daně. Daňové přiznání je povinen podat i ten, jehož roční příjmy, které jsou předmětem daně z příjmů fyzických osob, nepřesáhly 15 000 Kč, ale vykazuje daňovou ztrátu.
  2. Daňové přiznání není povinen podat poplatník, který má příjmy ze závislé činnosti podle § 6 pouze od jednoho a nebo postupně od více plátců daně včetně doplatků mezd od těchto plátců (§ 38ch odst. 4). Podmínkou je, že poplatník učinil u všech těchto plátců daně na příslušné zdaňovací období prohlášení k dani podle § 38k, a vyjma příjmů od daně osvobozených a příjmů, z nichž je vybírána daň srážkou sazbou daně podle § 36, nemá jiné příjmy podle § 7 až 10 vyšší než 6 000 Kč. Rovněž není povinen podat daňové přiznání poplatník, jemuž plynou pouze příjmy ze závislé činnosti ze zahraničí, které jsou podle § 38f vyjmuty ze zdanění.