Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

30. Český lev – Ceny České filmové a televizní akademie za rok 2022

30. Český lev – Ceny České filmové a televizní akademie za rok 2022

Orig. název: 30. Český lev - Ceny České filmové a televizní akademie za rok 2022

Žánr: Zábavný
Rok: 2023
Země původu: Česko
Délka: 130 min
Režie: Michael Čech

Českému lvu je 30 let. Slavnostní předávání výročních cen České filmové a televizní akademie bude letos nejen oslavou filmu, jeho tvůrců, ale zároveň ohlédnutím za minulými ročníky. Šanci na zisk skleněné trofeje mají v 19 statutárních kategoriích tvůrci 32 filmů a televizních děl s premiérou v roce 2022. Hlavním průvodcem přímého přenosu z Dvořákovy síně pražského Rudolfina bude opět Jiří Havelka.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.