Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

A dýchejte klidně

Orig. název: And Breathe Normally

Rok: 2018
Délka: 97 min
Vhodné od: 12+
Režie: Ísold Uggadóttir
Herci: Babetida Sadjo, Kristín Thóra Haraldsdóttir
Snímek vypráví příběh o intimním poutu, které se vytvoří mezi dvěma ženami – islandskou svobodnou matkou a africkou ženou žádající o politický azyl – jejichž osudy se na krátkou chvíli díky nepředvídatelným okolnostem prolnou.
Okraj islandského poloostrova Reykjanes. Dvě ženy, jejichž osudy se na krátkou chvíli díky nepředvídatelným okolnostem prolnou. Mezi islandskou svobodnou matkou a africkou ženou žádající o politický azyl se vytvoří intimní pouto a obě začnou společně bojovat za to, aby se jejich životy vrátily na tu správnou cestu.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.