Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Avenue 5

Orig. název: Avenue 5

Žánr: Komedie / Sci-Fi
Rok: 2020
Země původu: USA

Vesmírná komedie scenáristy a výkonného producenta Armanda Iannucciho (Viceprezidentka) se zabývá vesmírnou turistikou a je zasazena do čtyřicet let vzdálené budoucnosti, kdy sluneční soustava leží každému u nohou. Kapitán
vesmírné výletní lodi Avenue 5 Ryan Clark (Hugh Laurie, nejznámější jako Dr. House) je zdvořilý, navenek sebejistý, vyrovnaný a sympatický, v každé krizi se na něj můžete spolehnout. Dále se setkáte s Hermanem Juddem (hraje ho Josh Gad), miliardářem stojícím za Avenue 5 i za celým impériem Judd zahrnujícím hotely, fitness kluby a vesmírný turismus. Zach Woods se představuje v roli šéfa oddělení vztahů se zákazníky Matta Spencera, Nikki Amuka-Bird je Rav Mulcair, vedoucí Juddova střediska vesmírných letů na Zemi.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.