Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Avenue 5

Avenue 5

Orig. název: Avenue 5

Žánr: Komedie / Sci-Fi
Rok: 2020
Země původu: USA

Vesmírná komedie scenáristy a výkonného producenta Armanda Iannucciho (Viceprezidentka) se zabývá vesmírnou turistikou a je zasazena do čtyřicet let vzdálené budoucnosti, kdy sluneční soustava leží každému u nohou. Kapitán
vesmírné výletní lodi Avenue 5 Ryan Clark (Hugh Laurie, nejznámější jako Dr. House) je zdvořilý, navenek sebejistý, vyrovnaný a sympatický, v každé krizi se na něj můžete spolehnout. Dále se setkáte s Hermanem Juddem (hraje ho Josh Gad), miliardářem stojícím za Avenue 5 i za celým impériem Judd zahrnujícím hotely, fitness kluby a vesmírný turismus. Zach Woods se představuje v roli šéfa oddělení vztahů se zákazníky Matta Spencera, Nikki Amuka-Bird je Rav Mulcair, vedoucí Juddova střediska vesmírných letů na Zemi.

Na Avenue 5 se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.