Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Barvy lásky

Barvy lásky Logo ČSFD 49 %

Orig. název: Colors of Love

Žánr: Romantický
Rok: 2021
Země původu: Kanada
Délka: 85 min

Knihovnice Taylor Harrisová (Jessica Lowndesová) náhle přijde o práci a přestěhuje se zpátky do svého rodného městečka v Montaně. Tam se zapojí do boje za záchranu maloměstského hotelu svého bratra před magnátem Joelem Sheenanem (Chad Michael Murray), který ho chce zrenovovat. Všechno se ale zkomplikuje, když se do Joela bezhlavě zamiluje.

Na Barvy lásky se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.