Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Charlieho andílci: Na plný pecky

Orig. název: CHARLIE'S ANGELS: FULL THROTTLE

Rok: 2003
Země původu: USA
Délka: 101 min
Vhodné od: 12+
Herci: Cameron Diaz, Lucy Liu, Drew Barrymore, Demi Moore, Bernie Mac
„Andílci“ (Drew Barrymoreová, Cameron Diazová a Lucy Liuová) se vracejí v dalším dobrodružství! Tentokrát vyšetřují krádež databáze osob zařazených do Federálního programu pro ochranu svědků poté, co je pět lidí ze seznamu zavražděno.
„Andílci,” tři agentky (Drew Barrymoreová, Cameron Diazová a Lucy Liuová) pracující pro detektivní agenturu Charlese Townsenda, jsou znovu v akci! Tentokrát vyšetřují krádež databáze osob zařazených do Federálního programu pro ochranu svědků poté, co je pět lidí ze seznamu postupně zavražděno. Za vydatné podpory svého spolehlivého spolupracovníka Jimmyho Bosleyho (Bernic Mac) se ostřílené trio vydává vstříc novému dobrodružství, v němž stanou proti „padlému andělovi“ (Demi Mooreová), jejich dávné nemesis, Hubeňourovi (Crispin Glover) a dalším.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.