Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Charlieho andílci: Na plný pecky

Charlieho andílci: Na plný pecky

Orig. název: CHARLIE'S ANGELS: FULL THROTTLE

Rok: 2003
Země původu: USA
Délka: 101 min
Vhodné od: 12+
Herci: Cameron Diaz, Lucy Liu, Drew Barrymore, Demi Moore, Bernie Mac
„Andílci“ (Drew Barrymoreová, Cameron Diazová a Lucy Liuová) se vracejí v dalším dobrodružství! Tentokrát vyšetřují krádež databáze osob zařazených do Federálního programu pro ochranu svědků poté, co je pět lidí ze seznamu zavražděno.
„Andílci,” tři agentky (Drew Barrymoreová, Cameron Diazová a Lucy Liuová) pracující pro detektivní agenturu Charlese Townsenda, jsou znovu v akci! Tentokrát vyšetřují krádež databáze osob zařazených do Federálního programu pro ochranu svědků poté, co je pět lidí ze seznamu postupně zavražděno. Za vydatné podpory svého spolehlivého spolupracovníka Jimmyho Bosleyho (Bernic Mac) se ostřílené trio vydává vstříc novému dobrodružství, v němž stanou proti „padlému andělovi“ (Demi Mooreová), jejich dávné nemesis, Hubeňourovi (Crispin Glover) a dalším.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.