Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Chťte ho!

Orig. název: Get Shorty!

Rok: 2017
Délka: 61 min
Vhodné od: 18+
Režie: Allen Coulter
Herci: Chris O'Dowd, Ray Romano, Sean Bridgers, Lidia Porto

Miles Daly (Chris O’Dowd) je nájemný vrah z Nevady, který se ve snaze pověsit zločineckou kariéru na hřebík a získat zpět svou nedávno ztracenou rodinu pokouší prorazit jako filmový producent v Hollywoodu. Tam se setká s odepsaným producentem filmů nevalné kvality Rickem Moreweatherem (Ray Romano), který zuby nehty bojuje o kousek hollywoodské slávy a stane se Milesovým partnerem a průvodcem v bludišti šoubyznysu. Miles je společně se svým zločineckým kumpánem Louisem (Sean Bridgers) odhodlán zabránit střetu svých dvou životů, takže se snaží dostát nárokům filmového řemesla a udržet přitom podezření šéfky zločineckého syndikátu Amary De Escalones (Lidia Porto) a jejího nebezpečného synovce Yaga (Goya Robles) na uzdě. Seriál vznikl podle stejnojmenného románu Elmorea Leonarda a krimikomedie z roku 1995.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.