Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Collateral

Collateral

Režie: Michael Mann
Herci: om Cruise, Jamie Foxx

Běžná pracovní jízda se taxikáři Maxovi (Jamie Foxx) změní v boj o život. V jeho autě tentokrát nesedí normální pasažér, ale cynický nájemný vrah (Tom Cruise), který má tuto noc připravit o život pět lidí. Max se nedobrovolně stává jeho šoférem a rukojmím. Zabránit poslední vraždě se snaží i přes mizernou šanci na úspěch.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.