Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Dobrodružství v divočině: Pes hrdina

Dobrodružství v divočině: Pes hrdina

Orig. název: Hero Dog: The Journey Home

Žánr: Dobrodružný
Rok: 2021
Země původu: USA
Délka: 90 min

Toto filmové rodinné dobrodružství je ukázkou, jak nás všechny může inspirovat odvaha jednoho zvířete. Aljašský malamut Chinook musí vyvést slepého muže z divočiny, zatímco jeho děti zahájí vlastní záchrannou misi… Válečný veterán Royce Davis (Steve Byers) je slepý a plaví se člunem přes jezero, aby se vrátil ke své rodině. Kapitán náhle zkolabuje a Royce musí najít pomoc. Na pevninu ho může dostat jen statečný aljašský malamut jménem Chinook a slouží mu i jako vodící pes na cestě divočinou. Musí ho chránit před četnými nebezpečími, které skrývá zrádný terén a dravá zvířata. Davisovy děti Max a Erin mezitím nepozorovaně utečou z domova, aby hledaly ztraceného otce na vlastní pěst. Neuvědomují si, jak to může být pro ně nebezpečné.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.