Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Dostihy

Melbourne Cup

Eurosport vysílá nejprestižnější australský dostih – 159. ročník Melbourne Cupu.

Loni zvítězil neuvěřitelným finišem ze zadních pozic anglický hnědák Cross Counter v čase 3:21:17, kterého vedl australský žokej Kerrin McEvoy. Ovšem na rekord trati to nestačilo, ten je již hodně starý, drží ho vítěz z roku 1990 Kingston Rule časem 3:16:30. Mimochodem, mezi laickou veřejností je zřejmě nejznámějším vítězem Melbourne Cupu kůň Phar Lap, o němž byl natočen stejnojmenný film, který se promítal i v našich kinech.

Melbourne Cup měří 3200 metrů (1,988 míle) a koná se vždy první listopadové úterý. Dostih pořádá Victoria Racing Club. První dostihy se v Melbourne konaly kolem roku 1940, Melbourne Cup se běžel poprvé v roce 1861 a vyhrál kůň Archer, kterého vedl žokej John Cutts, oba si triumf zopakovali o rok později. Vypráví se, že tehdejší Archerův trenér nechal v rámci přípravy svého koně jít do Melbourne přes 800 kilometrů pěšky.

Vzhledem k časovému posunu vysílá Eurosport 1 Melbourne Cup od 9:00 ze záznamu pouze několik hodin po skončení závodu. Komentuje Michal Petrgál.

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(18 Kč za 1 den)
250 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

(10 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

(8 Kč za 1 den)
3000 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.