Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Dostihy

Melbourne Cup

Eurosport vysílá nejprestižnější australský dostih – 159. ročník Melbourne Cupu.

Loni zvítězil neuvěřitelným finišem ze zadních pozic anglický hnědák Cross Counter v čase 3:21:17, kterého vedl australský žokej Kerrin McEvoy. Ovšem na rekord trati to nestačilo, ten je již hodně starý, drží ho vítěz z roku 1990 Kingston Rule časem 3:16:30. Mimochodem, mezi laickou veřejností je zřejmě nejznámějším vítězem Melbourne Cupu kůň Phar Lap, o němž byl natočen stejnojmenný film, který se promítal i v našich kinech.

Melbourne Cup měří 3200 metrů (1,988 míle) a koná se vždy první listopadové úterý. Dostih pořádá Victoria Racing Club. První dostihy se v Melbourne konaly kolem roku 1940, Melbourne Cup se běžel poprvé v roce 1861 a vyhrál kůň Archer, kterého vedl žokej John Cutts, oba si triumf zopakovali o rok později. Vypráví se, že tehdejší Archerův trenér nechal v rámci přípravy svého koně jít do Melbourne přes 800 kilometrů pěšky.

Vzhledem k časovému posunu vysílá Eurosport 1 Melbourne Cup od 9:00 ze záznamu pouze několik hodin po skončení závodu. Komentuje Michal Petrgál.

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(14,30 Kč za 1 den)
200 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

(8,30 Kč za 1 den)
250 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

(6,80 Kč za 1 den)
2500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.