Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Enchantimals - Tajemství sněžného údolí

Enchantimals – Tajemství sněžného údolí

Orig. název: Enchantimals: Secrets of Snowy Valley

Žánr: Animovaný / Rodinný
Rok: 2020
Země původu: USA
Délka: 44 min

Lední medvědice Pristina se vydává na úmornou cestu hledat svou ztracenou nejlepší kamarádku Glacier a cesta ji dovede do Sněžného údolí. Nehoda v továrně na teplé kakao hrozí zničením ohroženého Klíčového ledovce i Sněžného údolí. Ve snaze zachránit ledovec Pristina a její kamarádky vstoupí hluboko do nitra ledovce, kde objeví starobylé kouzelné tajemství původu Everwilde, Besties a mnoha dalších.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.