Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Fesťák

Fesťák Logo ČSFD 50 %

Orig. název: The Festival

Žánr: Komedie
Rok: 2018
Země původu: Velká Británie
Délka: 94 min

S Nickem se těsně před promocí rozešla Caitlin, a on se přede všemi znemožní na závěrečném ceremoniálu, kde ji prosí, aby se k němu vrátila. Což se pochopitelně nestane a Nick má pocit, že život nemá dál cenu. Jeho přítel Shane Simpson se ho rozhodne vyvést z deprese tím, že ho přinutí jet na hudební festival. Touží vidět dýdžeje Hammerheada, který vystupuje v masce žraloka kladivouna. Ve vlaku se setkají s Amy, velice upovídanou Australankou, která na festival jede už po deváté. Navážou přátelství, z vlaku je ale brzy vysadí, protože cestují na dětské lístky. Na obrovskou louku, kde se festival koná, už dojdou pěšky a setkají se tam s Caitlin a jejími bohatými přáteli, kteří mají luxusní stan a spoustu koksu. Nick později přistihne Caitlin při sexu s jedním z nich, který má přezdívku Pirát, protože má místo nohy protézu. Jsou ze stanu vyhozeni, nicméně příští den se s touto partou znovu setkají a jeden z nich Nicka poníží tím, že ho obličejem vyválí v blátě. Shane a Amy narazí v lese na druidy, kteří tam provozují jakýsi tajemný rituál, který končí souloží muže s kozlem. Nick narazí na dívku celou modře nalíčenou jako šmoula. Ta se s ním rozdělí o pilulku extáze, načež mají divoký sex v cizím autě. Když se Nick probudí, dívka je pryč, on má ale v pravé bradavce piercing. Nick se s pomocí Shanea a Amy snaží šmoulí dívku, která mu v noci vyznávala lásku, najít.Obcházejí tetovací stany, dívku ale nenajdou, pouze zjistí, že Nick má na zadku vytetovaný nápis. My Name´s not Lick… Později objeví skupinu šmoulích dívek. Ty jim slíbí dát telefon Nickovy šmoulice, pokud jim Nick a Shane předvedou striptýz. Kluci se nezdráhají, číslo ale přeruší policisté, kteří je zatknou…

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.