Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Francouzská romance

Francouzská romance Logo ČSFD 49 %

Orig. název: Summer Villa

Žánr: Komedie / Romantický
Rok: 2016
Země původu: USA
Délka: 82 min

Terry a Matthew se náhodou setkávají ve vile ve Francii, kam si oba přijeli odpočinout a vyřešit osobní potíže. Když už se tam tak sešli, nezbývá jim, než letní sídlo sdílet…Slavná spisovatelka romantických románů pro ženy, Terry Russellová, neprožívá šťastné období. Je rozvedená, moc si nerozumí se svou dospívající dcerou Abby a její vydavatelka ji kvůli dalšímu románu tlačí k dodržení termínu. Terry ale nemá právě inspiraci a hrozí jí, že v případě nedodání knihy přijde o smlouvu. Její kamarádka Leslie se jí snaží pomoci. Sjedná jí schůzku naslepo. Tím, s kým se má Terry setkat, je bratr Leslie, slavný newyorský kuchař, Matthew Everston. Také Matthew neprožívá zrovna šťastnou dobu, zdá se, že přišel o inspiraci, a jídla se mu příliš nedaří. Oba se skutečně setkají, jejich schůzka však nedopadne nikterak dobře. Matthew je arogantní a povýšený a ke všemu si Terry zprvu splete s jinou ženou. Terry se s ním pohádá a Matthew zjistí, že zatímco se věnoval Terry, do jeho restaurace dorazil slavný kuchařský kritik a z večeře odešel velmi zklamán. Leslie vidí, jak těžce Terry nese neúspěch poslední schůzky s jejím bratrem, a nabídne jí, aby s dcerou strávila léto ve francouzské vile, kterou rodina Leslie už dlouho vlastní. Terry nadšeně souhlasí. Je to pro ni šance napsat tolik očekávaný román a dát si život trochu dohromady. Když Terry dorazí na místo, je překvapená tím, že ve vile najde i Matthewa. Ten si zde léčí své neúspěchy a o tom, že jede do Francie, Leslie nic neřekl. Poněkud napjatý vztah mezi Terry a Matthewem se začne zlepšovat, když si Abby svými kuchařskými pokusy získá Matthewa na svou stranu. Jak se ukáže, Abby má pro vaření talent, a Matthew v dívce vidí sebe, když se kdysi v blízkém městečku učil jako kluk vařit. Okolo Terry se také začne točit mladý francouzský kuchař z městečka a Matthew na něj začíná žárlit. Vztah Terry a Matthewa se změní v přátelský, čemuž pomůže i bývalý učitel Matthewa, kuchař René. Vrcholem léta je místní kuchařská soutěž Chuť Francie, které se chce Matthew díky francouzskému kuchaři zúčastnit…

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.