Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

GÖSTA

Rok: 2019
Délka: 29 min
Vhodné od: 15+
Režie: Lukas Moodysson
Herci: Amy Deasismont, Vilhelm Blomgren

Gösta (Vilhelm Blomgren) je osmadvacetiletý dětský psycholog, který získá svou první práci v malém městě na venkově. Přestěhuje se ze Stockholmu a pronajme si chatu uprostřed lesů. Gösta chce být tím nejhodnějším člověkem na světě a pomáhat každému, koho potká. Někdy to jde dobře, jindy ne… Dlouho očekávaný severský seriál je prvním televizním počinem populárního švédského režiséra Lukase Moodyssona (Láska je láska, Společně, Mamut), který se o projektu v jeho počátcích vyjádřil takto: „Chtěl bych, aby byl Gösta směsí veselohry a Dostojevského: tak legrační, jak jen to jde, a tak vážný, jak jen to jde.“

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.