Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Hyperioni

Hyperioni

Orig. název: The Hyperions

Žánr: Akční / Drama
Rok: 2021
Země původu: USA
Délka: 86 min

V roce 1960 vynalezl profesor Ruckus Mandulbaum (Cary Elwes) přístroj, který lidem umožňuje získat zvláštní superschopnosti. Vzal si pod svá křídla tři mladé nešťastníky a vytvořil tak neobvyklou rodinu superhrdinů, kteří rychle získali nezměrnou slávu a prestiž. Tato komerční rodina se však časem rozpadla a profesor nahradil její členy novými dospívajícími superhrdiny. V roce 1979 jsou dva z původních hrdinů již dospělí a chtějí získat svůj kouzelný přístroj zpět, i kdyby to znamenalo vyloupit profesorovo muzeum a zajmout přitom nechtěně pár rukojmích.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.