Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Iron Man

Iron Man Logo ČSFD 82 %

Orig. název: Iron Man

Žánr: Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
Rok: 2008
Země původu: USA
Délka: 126 min

Film z roku 2008, který vznikl pod taktovkou Jona Favreau. Příběh sleduje nejen proměnu ústřední postavy, multimilionáře Tonyho Starka, ale mapuje i zrození legendárního Iron Mana. Ten se později stane jedním z klíčových členů útvaru Avengers.  

Tony Stark po svém otci zdědil nejen zbrojařské impérium Stark Industries, ale také jeho talent a genialitu. To se ukáže jako štěstí v neštěstí, když je Tony zajat teroristickou organizací na pracovní cestě po Afghánistánu. Teroristé Tonyho zajmou a nutí ho, aby jim vyrobil devastující raketu Jericho. Stark musí přes svá zranění a bedlivé sledování teroristy vynaložit veškeré úsilí, aby se ze svého zajetí dostal. Dokáže to díky bojovému obleku, který si vyrobí. Příběh zde ale nekončí. Po návratu do USA Tony Stark přehodnotí svoje dosavadní podnikání, začne pracovat na vylepšené verzi obleku a zastaví výrobu zbraní. Netuší ovšem, že pravý nepřítel je mu blíže, než by čekal, a jeho rozhodnutí nemusí být všem po chuti. 

Film je prvním snímkem z Marvelovského universa a již v roce 2008 sklidil obrovský úspěch a skvělé ohlasy. Tony Stark patří mezi jednu z nejoblíbenějších filmových postav a jeho představiteli Robertu Downeymu Jr. jeho výkon bezmezně uvěříte. Za jeho obsazením nakonec stojí samotný Jon Favreau, který si Downeyho prosadil. Iron Man se dočkal dvou nominací na Oscara, ani jednu ovšem neproměnil. 

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.