Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Jak stvořit dívku

Jak stvořit dívku Logo ČSFD 55 %

Orig. název: How to Build a Girl

Žánr: Komedie
Rok: 2019
Země původu: Velká Británie
Délka: 102 min

Komedie o strastiplné cestě dospívajících dívek z pohledu vtipné Johanny Morriganové. Johanna je chytrá a svérázná šestnáctiletá dívka s velkými sny a rozbouřenými hormony. Přestože miluje svou velkou, hlučnou a nefunkční rodinu, ví, že ji na světě čeká něco většího a lepšího.

Na Jak stvořit dívku se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.