Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Jednou se potkáme

Jednou se potkáme Logo ČSFD 61 %

Orig. název: I Carry You with Me

Žánr: Drama
Rok: 2020
Země původu: USA, Mexiko
Délka: 111 min

Talentovaný šéfkuchař Iván se v gay baru na mexickém venkově seznámí s Gerardem, do kterého se bezhlavě zamiluje. Když se Ivánova rodina dozví o jejich tajném vztahu, ambice a společenský tlak mladého otce donutí opustit svou spřízněnou duši i milovaného synka a vydat se na nejistou cestu do Spojených států. V New Yorku na něj však čeká osamělý život plný překážek, kterým zde čelí každý přistěhovalec. Iván si brzy uvědomí, že za své riskantní rozhodnutí zaplatí víc, než si kdy dokázal představit… Na Oscara nominovaný celovečerní debut Heidi Ewingové (Jesus Camp, nejlepší dokumentární film roku 2006) je inspirován skutečným příběhem lásky dvou mužů, který překlenuje několik desetiletí. Film získal na festivalu Sundance ocenění NEXT Innovator a cenu diváků za rok 2020.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.