Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Jesús López

Jesús López

Orig. název: Jesús López

Žánr: Drama
Rok: 2020
Země původu: Argentina, Francie
Délka: 87 min

Jesús López, mladý závodník, nešťastnou náhodou zemře a jeho blízcí jsou v šoku. Jeho bratranec Abel, bezcílný teenager, je postupně pokoušen zaujmout jeho místo. Nastěhuje se k rodičům Jesúse, nosí jeho oblečení, stýká se s jeho přáteli a bývalou přítelkyní. Zpočátku ho lidé přijímají a Abelovi se role líbí. Podobnost s jeho bratrancem ho však znepokojuje natolik, že se nakonec stane Jesúsem Lópezem. Ve vesnici se pořádá závod na počest Jesúse. Povzbuzován duchem svého bratrance, řídí Abel auto zesnulého. Výsledek tohoto závodu rozhodne o tom, zda se transformace stane definitivní.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.