Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Junioři

Junioři

Orig. název: Juniors

Žánr: Komedie
Rok: 2022
Země původu: Francie
Délka: 95 min

Čtrnáctiletí kluci Jordan a Patrick žijí v malé vesnici na jihu Francie a k smrti se nudí. Jediné, co je baví, je „Call of Duty“, oblíbená válečná videohra, ve které se předhánějí s korejskými protihráči. Jednoho dne však dojde k tragédii; Jessica – jejich PlayStation 4 – se pokazí. Kde ale vzít peníze na novou? Vlivem okolností se v hlavách teenagerů zrodí bláznivý nápad: Jordan bude předstírat rakovinu a založí online sbírku na podporu své léčby. Oba od reality zcela odříznutí hoši jsou přesvědčeni, že je jejich virtuální lež nikdy nedoběhne. Ani v jejich vesnici, ani ve škole, ani doma… Peníze sice plynou, ale lež se plíží a ohrožuje jejich přátelství. Brilantní komedie s hlubokým poselstvím si pohrává s limity a nabourává tradičně přijímané dekorum tváří v tvář trpícím.

Na Junioři se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.