Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Kdo se směje teď

Kdo se směje teď Logo ČSFD 54 %

Orig. název: The Machine

Žánr: Akční / Komedie
Rok: 2023
Země původu: USA
Délka: 112 min

Komika Berta Kreischera, uneseného ruskou mafií, pronásledují vzpomínky na opilecký studentský výlet… Bert čelí rodinné krizi a znovu se setkává se svým dlouho ztraceným otcem. Náhle se však objeví přízrak z jeho alkoholem prosáklé minulosti: vraždící gangster, který je odhodlán unést Berta zpět do jeho vlasti, aby tam odčinil své zločiny.

Na Kdo se směje teď se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.