Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Kruhy + Kříže

Orig. název: Noughts + Crosses

Žánr: Drama
Rok: 2020
Země původu: Velká Británie

Sephy je členkou černé vládnoucí třídy a dcerou předního politika, Callum je představitelem bílé spodiny, někdejších otroků černých. Jsou přátelé už od útlého dětství a dál to mezi nimi ani zajít nemůže, neboť černí a bílí se do sebe nikdy nesmějí zamilovat. Na pozadí předsudků, nedůvěry a masových nepokojů v ulicích se mezi Sephy a Callumem zrodí vášnivý vztah, který oba dostane do velkého nebezpečí. A co se děje v tomto sci-fi seriálu, to se může kupodivu odehrát i v dnešní Británii…

Na Kruhy + Kříže se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.