Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Kruhy + Kříže

Orig. název: Noughts + Crosses

Žánr: Drama
Rok: 2020
Země původu: Velká Británie

Sephy je členkou černé vládnoucí třídy a dcerou předního politika, Callum je představitelem bílé spodiny, někdejších otroků černých. Jsou přátelé už od útlého dětství a dál to mezi nimi ani zajít nemůže, neboť černí a bílí se do sebe nikdy nesmějí zamilovat. Na pozadí předsudků, nedůvěry a masových nepokojů v ulicích se mezi Sephy a Callumem zrodí vášnivý vztah, který oba dostane do velkého nebezpečí. A co se děje v tomto sci-fi seriálu, to se může kupodivu odehrát i v dnešní Británii…

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.