Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Láska nebeská

Láska nebeská 86 %

Orig. název: Love Actually

Žánr: Drama / Komedie / Romantický
Rok: 2003
Země původu: Velká Británie, USA, Francie
Délka: 135 min

Láska je všude kolem nás a dokáže zázraky. Veleúspěšná romantická komedie s hvězdným obsazením od tvůrců neméně populárních filmů Notting Hill a Deník Bridget Jonesové nás tentokrát uvádí do předvánočního Londýna. V těchto kulisách rozehrává deset příběhů, kde láska v různých podobách hraje hlavní roli. Manželé a manželky, milenci a milenky, tátové a synové, rockové hvězdy a jejich agenti, dubléři erotických scén, platonické lásky z práce nebo státní úředníci a jejich podřízení – ti všichni prožívají ve svátečním období svoje citová vzplanutí a snaží se ustát chaos, který jim láska do života vnesla.

Některý příběh je romantický, jiný smutný, další zase pošetilý. Všechny jsou ale odvyprávěny s osobitým humorem a laskavostí sobě vlastní. Ať už to je nově jmenovaný ministerský předseda, který se zamiluje jen pár minut po nástupu do úřadu; smolařský prodavač sendvičů, který nemá s dívkami ve Velké Británii příliš štěstí a vyráží ho hledat do Ameriky; spisovatel, který dostane košem a raději se vypaří do jižní Francie léčit zlomené srdce; stárnoucí rocková hvězda, jíž se plánovaný comeback moc nedaří a nemá ve svém životě nikoho kromě svého manažera; chlapec zamilovaný do nejkrásnější dívky ve škole; nevěsta, která cítí odtažitost od ženichova nejlepšího přítele, nebo žena, které dělá starosti její manžel se svou slabostí pro krásné ženy. Londýnské životy postav ze všech příběhů se různě mísí a propojují, až nakonec vše vyvrcholí na Štědrý den. Kdo zažije šťastný konec a komu osud připravil trápení?

Film byl natočeno v britsko-americké koprodukci a měl slavnostní premiéru v New Yorku v roce 2003. Z tohoto filmu pochází dnes už kultovní taneček oblíbeného herce Hugha Granta v roli britského premiéra. Zajímavostí je, že herec původně zásadně odmítl na písničku skupiny Jackson 5 tančit, ale při posledním natáčecím dni se ho podařilo přesvědčit.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.