Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Legalizace

Orig. název: Pico da Neblina

Rok: 2019
Délka: 56 min
Vhodné od: 15+
Režie: Quico Meirelles, Fernando Meirelles
Herci: Luis Navarro, Daniel Furlan

Brazilský seriál se odehrává ve fiktivní budoucnosti, v níž je v zemi legalizovaná marihuana. Vypráví příběh mladého překupníka drog ze São Paula Biriby (Luis Navarro), který se rozhodne opustit svět zločinu a využít svých znalostí k legálnímu prodeji marjánky, a to s pomocí nezkušeného partnera a investora Viniho (Daniel Furlan). Biriba se musí vypořádat s tíhou a tlakem svého předchozího života, úzce spojeného s přítelem Salimem (Henrique Santana), a čelit obchodním překážkám.

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.