Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Legalizace

Legalizace

Orig. název: Pico da Neblina

Rok: 2019
Délka: 56 min
Vhodné od: 15+
Režie: Quico Meirelles, Fernando Meirelles
Herci: Luis Navarro, Daniel Furlan

Brazilský seriál se odehrává ve fiktivní budoucnosti, v níž je v zemi legalizovaná marihuana. Vypráví příběh mladého překupníka drog ze São Paula Biriby (Luis Navarro), který se rozhodne opustit svět zločinu a využít svých znalostí k legálnímu prodeji marjánky, a to s pomocí nezkušeného partnera a investora Viniho (Daniel Furlan). Biriba se musí vypořádat s tíhou a tlakem svého předchozího života, úzce spojeného s přítelem Salimem (Henrique Santana), a čelit obchodním překážkám.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.