Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Loupež na úrovni

Loupež na úrovni Logo ČSFD 62 %

Orig. název: The Art of the Steal

Žánr: Komedie / Krimi
Rok: 2013
Země původu: Kanada, USA
Délka: 86 min

Crunch je notorický zloděj, ale rád by začal žít jinak. Když ho bratr přemluví, aby se zúčastnil poslední krádeže v životě, dají dohromady starou partu. Plán se však pomalu začíná hroutit…Crunch Calhoun (Kurt Russell) byl v Polsku se svými kumpány a bratrem Nickym, se kterými okradl místního mafiána o pravý obraz od Van Gogha. Při úprku z města, ale došlo k autonehodě a jeho bratr Nicky byl zatčen. Aby se zachránil, začal s policií spolupracovat a práskl Crunche. Ten pak musel jít na sedm let do vězení. Po pěti a půl roce byl propuštěn na svobodu a vydělává si jako kaskadér na motorce. Jeho bratr Nicky stále krade obrazy. Nicky ukradl obraz mužovi jménem Sunny. Policie chtěla Nickyho chytit, ale on je opět převezl a obraz od George Seurata schoval jinam, takže mu interpol nemohl nic dokázat.  Interpolu pomáhá bývalý zloděj uměleckých děl Samuel Winter (Terence Stamp). Crunch je se svým kamarádem Franciem, když v tom za ním přijde člověk jménem Sunny, kterého okradl Nicky. Sunny chce buď obraz zpátky nebo 30 tisíc.Crunch říká, že ani jedno nemá a Sunny mu vezme motorku. Crunch pak volá příteli Paddymu s tím, že chce zpátky do zlodějské branže. Paddy navrhne schůzku, ale na ní se objeví i Nicky. Když se oba setkají, začnou se prát. Poté se usmíří a začnou dělat na krádeži za jeden a půl milionu. Paddy vypráví, že v Amsterdamu byla ukradena vzácná kniha, Jakubovo Evangélium. Nikdo zatím o tom neví, jelikož byla vyměněna za padělek. To se dozví až při výstavě za několik dní. Originál je prý nyní v Kanadě a měl být propašován z Montrealu do Detroitu. Zloděj byl však zatčen za převážení drog a kniha zabavena. Za několik dní se má na knihu přijet podívat expert. Paddy chce toto evangelium ukrást. Crunch do toho nechce jít, ale Nicky ho nakonec přesvědčí a omluví se mu, za to že ho dostal do vězení. Nicky a spol. se sejdou s člověkem „ze vnitř“ a ten jim prozradí, že v sobotu se na obraz přijede podívat expertka Olga. Paddy s ní kdysi něco měl, takže všichni zavrhli, že by jim mohla pomoct. Do města přijel také další člen Crunchovy party Francouz Guy de Cornet. Na letišti ho vyzvedává Crunch. Je tam i interpol a Samuel, který uvidí Crunche a jde si s ním promluvit. Samuel hledá jen obraz, který ukradl Nicky Sunnymu. Nicky vymyslel jak propašovat knihu. Chce ji dát do uměleckého díla, obří kostky, kterou legálně zakoupí. Protože ji převáží Crunch bude na hranicích zabavena. Gee se dostane do celního skladu a tam má za úkol vyměnit originální knihu za padělek. Partě zlodějů se podařilo ukrást knihu a oslavují. Gee pak vypráví příběh, jak jeden podvodník nechal ukrást Monu Lisu, pak ji šestkrát okopíroval a prodal šesti kupcům. Francie dostal úkol propašovat Monu Lisu do USA. Nicky se toho chytí a chce knihu padělat a prodat více kupcům. Crunch nejdříve nechce, ale pak souhlasí. Padělky má udělat Gee a potřebuje na to 750 tisíc dolarů…

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.