Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

MAFIE VRAŽDÍ JENOM V LÉTĚ – MAFIE NEEXISTUJE

MAFIE VRAŽDÍ JENOM V LÉTĚ – MAFIE NEEXISTUJE

Režie: Luca Ribuoli
Herci: Francesco Scianna, Anna Foglietta, Claudio Gioè
70. léta, italské Palermo a nezřízená vláda mafie, která oficiálně neexistuje, očima mladého chlapce Salvatora. Nesmělé prvotní pokusy získat srdce vytoužené dívky se prolínají s životem mezi mafiánskou sítí, ve které nechtíc uvízne i Salvatorova rodina.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.