Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Mopsík k zulíbání

Mopsík k zulíbání 58 %

Orig. název: Patrick

Žánr: Komedie / Rodinný
Rok: 2018
Země původu: Velká Británie
Délka: 95 min

Čtení babiččiny závěti přinese Saře šokující překvapení. Jako dědictví jí připadne mops Patrick. Sara neví, co s ním: jednak nemá moc ráda psy a zlatíčko Patrick je rozmazlený psí spratek, který jí dává jasně na známost, kdo je pánem v domě. Sařin život ani doposud nebyl uspořádaný a s přispěním nového člena její domácnosti se úplně hroutí. Proč jí to babička udělala?! Asi na to musela mít nějaký důvod…

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.