Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Naši kluci

Orig. název: Our boys

Rok: 2019
Délka: 60 min
Vhodné od: 15+
Režie: Joseph Cedar
Herci: Michael Aloni, Noa Koler

Našli jsme na ulici mrtvé tělo. Je to vás syn, nebo není? Americko-izraelský seriál popisuje skutečné události, které vedly k vypuknutí konfliktu v Gaze v červenci 2014. Operace Ochranné ostří byla ofenzivní operací Izraelských obranných sil vůči Pásmu Gazy, které ovládalo islamistické hnutí Hamás. Začala týden po nalezení tří mrtvých těl unesených a zavražděných izraelských studentů ješivy na Západním břehu Jordánu, z jejichž vraždy Izrael obvinil dva členy hnutí Hamás. Den po pohřbu mladíků zmizí cestou do mešity šestnáctiletý Muhammad z východního
Jeruzaléma a kolo násilí se roztáčí…

Vyzkoušejte až na měsíc zdarma

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma.

Tip: 14 denní zkušební období si můžete zdarma prodloužit o další 2 týdny. Stačí nám vyplnit dotazník, který vám na konci zkušebního období zašleme. Automaticky si tak aktivujete dalších 14 dní zábavy zdarma.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Premier League není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.