Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Naši kluci

Naši kluci

Orig. název: Our boys

Rok: 2019
Délka: 60 min
Vhodné od: 15+
Režie: Joseph Cedar
Herci: Michael Aloni, Noa Koler

Našli jsme na ulici mrtvé tělo. Je to vás syn, nebo není? Americko-izraelský seriál popisuje skutečné události, které vedly k vypuknutí konfliktu v Gaze v červenci 2014. Operace Ochranné ostří byla ofenzivní operací Izraelských obranných sil vůči Pásmu Gazy, které ovládalo islamistické hnutí Hamás. Začala týden po nalezení tří mrtvých těl unesených a zavražděných izraelských studentů ješivy na Západním břehu Jordánu, z jejichž vraždy Izrael obvinil dva členy hnutí Hamás. Den po pohřbu mladíků zmizí cestou do mešity šestnáctiletý Muhammad z východního
Jeruzaléma a kolo násilí se roztáčí…

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.