Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Nelítostný žert

Nelítostný žert Logo ČSFD 61 %

Orig. název: Hateship Loveship

Johanna pracuje jako ošetřovatelka už od svých patnácti let. Když přijme místo v rodině staršího muže a dostane na starost jeho sedmnáctiletou vnučku, netuší, že se stane obětí nelítostného žertu. Dívka se chce nepohodlné ošetřovatelky zbavit a vymyslí plán, který všem změní život… Nesmírně plachá a ne moc atraktivní čtyřicátnice Johanna (Kristen Wiig) se stává novou hospodyní pana McCauleyho (Nick Nolte). Ale její hlavní povinností je starat se o McCauleyho vnučku Sabithu (Hailee Steinfeld). Mladá dívka má společenskou povahu, ale hluboko uvnitř ji sžírá bolest ze smrti její matky. K tragédie došlo už před několika lety a dědeček to dodnes dává za vinu jejímu otci Kenovi (Guy Pearce), který je neschopný, byl závislý na drogách, ale má určité charisma. Sabitha se v návalu vzpurnosti a zlomyslnosti rozhodne dát novou hospodyni Johannu dohromady se zoufalým otcem. Ani ji přitom nenapadne, že by mohla někomu ublížit nebo že by její jednání mohlo mít nějaké nečekané důsledky. Jenže opak je pravdou. Navzdory všemu zdání totiž Johanna není nikým, na koho by platilo rčení „tichá voda břehy mele”. Zásah mladé dívky do jejího soukromí v ní probudí touhu získat něco, co jí už dlouho v životě schází: splnit si sen o budoucnosti a vlastním domově.

Na Nelítostný žert se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.