Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Neobvyklá cesta

Neobvyklá cesta Logo ČSFD 41 %

Orig. název: Road Less Traveled

Žánr: Romantický
Rok: 2017
Země původu: USA
Délka: 88 min

Zpěvačka countryových písniček Charlotte se vrací do rodného Tennessee. Má týden před svatbou a doteď nenašla svatební šaty, které by se jí líbily. Doufá, že dostane od babičky šaty po své matce, i když je stará paní pečlivě celá léta chrání. K tomu ještě musí pro svou nahrávací společnost napsat nový hit a narazí na svou bývalou lásku Raye. Setkání vyvolá mezi nimi oživení starých citů a věci se začínají komplikovat. Měla vůbec kdy opouštět Tennessee a bude se vdávat za toho pravého muže?

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.