Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Noc ďábla

Noc ďábla 54 %

Orig. název: La noche de la bestia

Žánr: Drama / Komedie
Rok: 2020
Země původu: Kolumbie, Mexiko
Délka: 70 min

Na pozadí nejslavnějších skladeb skupiny Iron Maiden se odehrává příběh dvou mladých fanoušků Vargase a Chukiho, kteří se v den historicky prvního koncertu metalové legendy v Kolumbii bezcílně potulují uličkami Bogoty. Jejich velký den se však rázem ocitne v troskách, když jim gangsteři ukradnou to nejcennější, co mají: lístky na živé vystoupení nejoblíbenější kapely…

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.