Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Noc v motelu Marion

Noc v motelu Marion 52 %

Orig. název: Noc v motelu Marion

Žánr: Horor / Krátkometrážní
Rok: 2019
Země původu: Česko
Délka: 6 min

Krátký snímek vypráví o jedné noci v motelu, v němž dva mladé milence – Jonáše a Gabrielu navštíví neznámý cizinec, jenž se vydává za údržbáře. Jeho podivné chování však naznačuje, že noc nakonec nebude tak romantická, jak si zřejmě představovali.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.