Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Noční lovec

Noční lovec 60 %

Orig. název: Night Hunter

Žánr: Akční / Thriller
Rok: 2018
Země původu: USA, Kanada
Délka: 98 min

Penzionovaný soudce s pomocí své schovanky loví pedofily, které následně nelegálně kastruje. Ve chvíli, kdy se mu hon na nebezpečného pedofila vymkne z rukou, se do případu zapojuje i policie. Zatčení psychopatického násilníka na ženách však spustí nebezpečný souboj… Policisté jsou přivoláni k nálezu mrtvoly mladé ženy, kterou našel řidič převážející dřevo z lesa na svém voze. Detektiv se svou zástupkyní Rachel zjistí, že žena utíkala před někým, kdo ji zřejmě dlouhodobě věznil, a raději před pronásledovatelem skočila z mostu na projíždějící vůz. Bohužel svým zraněním podlehla. V té době penzionovaný soudce Cooper za pomoci své pomocnice Lary nastraží past na pedofila. Lara pedofila vyláká do hotelového pokoje, kde ho Cooper omráčí a následně vykastruje. Vychází najevo, že Cooper tímto způsobem už dlouhou dobu likviduje pedofily v okolí. Jenže jeho další akce se mu vymkne z kontroly. Lara je totiž dalším pedofilem unesena a Cooper to zjistí až po chvíli. Když se snaží sexuálního predátora honit ve svém autě, vybourá se a je zadržen policií. Při výslechu chce Cooper po policistech, aby ihned zasáhli a Laru našli. Detektiv, který je u soudcova výslechu také, skutečně ihned vyhlásí pátrání a díky sledovacímu zařízení, které dal Cooper Laře, včas zasáhne. Násilníka, Simona Stullse, zatkne a z jeho domu zachrání jak Laru, tak i další dívku, kterou zde Stulls už dlouhou dobu věznil. Vychází najevo, že Stulls v domě zřejmě zabil už několik žen. Zadržený však při výslechu nespolupracuje a tváří se jako pomatený. Rachel dojde k závěru, že Stulls trpí rozdvojením osobnosti, a pokusí se z něj dostat nějaké informace. V té době při ohledání Stullsova domu zahyne šest policistů, když do domu začne náhle unikat plyn. Policisté chtějí zjistit, jak Stulls, který očividně nepracoval, přicházel k penězům. Stulls tvrdí, že mu je dával Santa Claus. Detektiv se zaměří na Stullsovo dětství. Podaří se mu zjistit, že Stullsova matka Amy byla kdysi unesena a následně byla sama násilníkem vězněna. Když se jí podařilo uniknout, porodila právě Simona. Po nějaké době se Amy oběsila. Cooper oznamuje policii, že je přesvědčen, že Simon své zločiny nepáchal sám, že mu někdo pomáhal. To potvrdí i výbuch auta s jedním z policistů. Technici zjistí, že výbušnina byla vojenská. Policistům se podaří zatknout muže, který Stullsovi trhaviny prodal. Stulls uteče ze stanice ve chvíli, kdy je nahlášena další výbušnina. Jeden z policistů je totiž neznámým Stullsovým komplicem vydírán pod pohrůžkou, že mu bude zabita jeho malá dcera. Policista Stullse v převleku ze stanice ve zmatku okolo údajné bomby odveze. Jeho malá dcera je pak nalezena živá v bedně, o které byli policisté přesvědčeni, že obsahuje bombu. Z psychiatrických záznamů Amy Stullsové policisté zjistí, že Simonovým otcem je majitel továrny, ze které byla Amy kdysi unesena. V bytě Stullsova otce také Simona najdou…

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.