Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Pekařky z Brooklynu

Pekařky z Brooklynu Logo ČSFD 43 %

Orig. název: Mi panadería en Brooklyn

Žánr: Komedie / Romantický
Rok: 2016
Země původu: Španělsko, USA
Délka: 100 min

Vivien a Chloe jsou dvě velmi odlišné sestřenice, žijící v Brooklynu, které jsou ale už od dětství prakticky nerozlučné. Alespoň tedy donedávna byly. Náhlé úmrtí jejich tety Isabelle jim zanechalo náročné dědictví. Malebnou Boulangerii tety jménem Isabelle. Vivien Moats, pracovala na částečný úvazek v obchodě, je ctižádostivou návrhářkou šperků, která má smysl pro cestování. Konečně prodala svou kolekci a chystala se na cestu do Evropy. Chloe Moats, je více naladěna na svět pečení než Vivien, ale místo toho pracuje jako jedna ze štábních kuchařek v denním pořadu „Happy in the Kitchen“ slavného šéfkuchaře Fernanda. Vivien musí svou vysněnou cestu do Evropy odložit, aby pomohla pomoci s provozem obchodu, a chce obchůdek zachovat tradiční. Chloe dává u Fernanda výpověď a myslí si, že obchod je nutné zrenovovat do moderní podoby. Navzdory jejich zásadním rozdílům, jsou sestřenice už dlouho nejlepšími přítelkyněmi, a to od doby, kdy jejich rodiče zemřeli, takže je vychovávala teta Isabelle. Také se musí postarat o strýčka Davea, který je v důchodu a nemá kde bydlet. Vivien si na pomoc vezme i Iana, který pracoval u Isabelle. Chloe využívá svou kamarádku Danielle, aby jí pomohla zmodernizovat její půlku obchodu. Do Danielle se Ian okamžitě zamiluje a snaží se získat její srdce a pozornost. Vivien se seznámí s Paulem, z kterého se vyklube pracovník banky, který jim oznámí, že obchod je silně zadlužen a hrozí mu zabavení…

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.