Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Rady dr. Ptáka smutným básníkům

Rady dr. Ptáka smutným básníkům Logo ČSFD 64 %

Orig. název: Dr. Bird's Advice for Sad Poets

James Whitman (16) se snaží překonat své úzkosti i depresi konzultací s dr. Ptákem. Ve svém světě laděném do magického realismu se James vydává na trochu kuriózní, nicméně emočně nabité pátrání po své sestře. Ta totiž po hádce s rodiči, se kterými má i James problematický vztah, zmizela. A zatímco Jamesův středoškolský život svazuje silná sociální úzkost, se svou první láskou – předčasně zralou dívkou ze školy – se snaží najít správný směr.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.