Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Ratatouille

Ratatouille Logo ČSFD 85 %

Orig. název: Ratatouille

Žánr: Animovaný / Fantasy / Komedie / Rodinný
Rok: 2007
Země původu: USA
Délka: 111 min

Studio Pixar je proslulé vznikem animovaných skvostů a oscarový snímek Ratatouille to jen potvrzuje. Málokdo ale ví, že tento celovečerní animovaný film vznikl na motivy scénáře českého rodáka Jana Pinkavy. Zpočátku ho i režíroval, než ho předal režisérovi Bradu Birdovi, který film poté dokončil. 

Hlavním hrdinou je krysák Remy s výjimečně vyvinutým gurmánským čichem. Žije na okraji Paříže se svou rodinou a na krysu má neobvyklé ambice – stát se šéfkuchařem. Jeho touha splnit si svůj sen navzdory všem překážkám a nepochopení rodiny ho dovede až do vyhlášené francouzské restaurace Gusteau’s. V nestřežené chvíli je při úpravě právě uvařeného jídla přistižen uklízečem a zároveň netalentovaným synem majitele restaurace Linguinim. Pokrm se však mezitím dostane až na stůl jednoho z hostů, kterému neobyčejně zachutná… Vydejte se společně s Remym a jeho přítelem Linguinim na dobrodružnou cestu plnou zážitků, humorných situací a kulinářských triumfů, o jakých se vám ani nezdálo. Obstojí spojenectví a týmová práce Linguiniho a Remyho i u obávaného a slavného kritika restaurací Antona Ega? 

Ratatouille označuje francouzskou zeleninovou směs připravenou na bylinkách. Tradičně obsahuje plátky lilků, cukety, papriky a rajčata. Tvůrci si tento název pro film vybrali záměrně, protože v něm zaznívá anglické slovo „rat“ tedy krysa. Členové štábu se během natáčení účastnili kurzů vaření a týden bydleli v Paříži, aby lépe pochopili místní gastronomickou scénu pro náročné a mohli tak své zkušeností promítnout do filmu.

Na Ratatouille se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv na HBO Max.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.